КАРТОННІ КОРОБКИ ВІД КAMIPAK -
ВИГОТОВЛЕННЯ "ПІД КЛЮЧ"


Виготовлення картонних коробок для взуття, продуктів харчування, під кондитерські вироби у Львові з доставкою по всій Україні.

Гофрокороба:
ОСОБЛИВОСТІ І ХАРАКТЕРИСТИКИ


Kamipak пильно стежить, щоб наша продукція відповідала загальноприйнятим стандартам якості. Саме тому вироблені нами картонні коробки виготовляються відповідно до ГОСТу. Зокрема, Гофрокороба володіють (але не обмежуються) наступними характеристиками:

 • Ящики виготовляють з одного аркуша гофрованого картону. За погодженням із замовником допускається виготовляти ящики з двох і більше листів картону, за умови забезпечення механічної міцності ящиків.
 • Напрямок гофров в ящику, в залежності від здатності продукції сприймати навантаження під час штабелювання, встановлюють у технічній документації на ящики для конкретних видів продукції. Рекомендоване напрямок гофров в ящику - паралельно висоті ящика.
 • Лінії згину ящиків наносять рілевкой, біговкой, перфорацією і / або їх комбінацією. Спосіб нанесення ліній згину ящиків для конкретних видів продукції узгоджують із замовником.
 • Лінії згину повинні бути взаємно перпендикулярними і забезпечувати формування ящиків із заданими внутрішніми розмірами.
 • Відхилення від перпендикулярності ліній згину не повинно перевищувати 8 мм на 1 м довжини.
 • Відхилення положення прорізів і отворів від заданого в кресленнях не повинно перевищувати ± 5,0 мм.
 • Ящики з з'єднувального клапану склеюють, зшивають, або і те, і інше.
 • Вид скріплення ящика і виконання з'єднувального клапана встановлюють у технічній документації або кресленнях на ящики для конкретних видів продукції.
 • Скоби мають під будь-яким кутом паралельно або перпендикулярно до висоти ящика.

Будьте впевнені, Kamipak ретельно стежить за виконанням цих правил для надання найкращої продукції з можливих.

ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ КАРТОННІ КОРОБКИ


Картонні коробки мають безліч застосувань і іноді ці вироби навіть можна переробити для використання в майбутньому.

УПАКОВКА І ТРАНСПОРТУВАННЯ

Картонні коробки використовуються в різних місцях, щоб складати в них різні речі. Ці коробки найкраще підходять для просування бренду з унікальним логотипом. Коли ці коробки доставляються в бажане місце через доставку на будинок або безкоштовну доставку, це сприяє просуванню бренду для залучення більшої кількості людей.

ПЕРЕРОБКА

Ящики виготовлені з матеріалів хорошої якості і якщо ящики більше не придатні для використання за прямим призначенням, ви все ще можете зробити їх багаторазовими, використовуючи процес переробки.

ПРОСУВАННЯ БРЕНДУ

Гофроящики найкраще підходять для просування вашого бренду або компанії. Якщо ви хочете залучити більше клієнтів, зробіть свої коробки більш привабливими, використовуючи високоякісний картон з логотипами на них. Куди б не відправилася ваша коробка, ваш бренд буде просуватися в місці її знаходження.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ
КАРТОННИХ КОРОБОК ВІД KAMIPAK


 • Гофровані картонні коробки забезпечують захист продукції, що відвантажується. Поєднання жорсткості і амортизувальних властивостей робить їх стійкими до ударів при транспортуванні і переміщенні.
 • Вони дуже привабливі по частині ціни, так як сировину, необхідну для виготовлення коробок з гофрованого картону, є вкрай дешевим і доступним. Вони є найбільш економічним рішенням для упаковки і транспортування.
 • Картонні коробки мають широкі можливості підтримки варіантів друку, таких як літографія, цифрова і трафаретний друк. Таким чином, вони можуть бути використані в якості ефективного інструменту для маркетингу і просування бренду. Компанії можуть друкувати свої логотипи, інформацію про продукт, контактну адресу та інші рекламні деталі на коробках, щоб підвищити їх видимість для клієнтів.
 • Вони доступні в різних формах, розмірах, дизайнах і кольорах відповідно до вимог різних клієнтів. Таким чином, вони служать в якості найбільш різноманітних пакувальних рішень для задоволення покупців.
 • Коробки з гофрованого картону - це екологічно чиста продукція, яка може бути перероблена і повторно використана. В цьому плані вони знаходяться у виграшному становищі порівняно з іншими пакувальними матеріалами, такими як пластикова блістер і ін.

ДЕ І ЯК КУПИТИ КАРТОННІ КОРОБКИ?


У Kamipak ви можете замовити високоякісні картонні коробки за вигідною ціною. Співпрацюючи з нами ви не просто купуєте картон, а отримуєте: різноманітний вибір. Широкий асортимент картонних коробок ви завжди можете знайти в нашому каталозі товарів.

 • Високий рівень клієнтського сервісу. Менеджери Kamipak супроводжуватимуть вас в ході всього процесу замовлення, оформлення і доставки товару.
 • Своєчасні виробництво, відвантаження та доставка. Якщо ми домовляємося з клієнтом про терміни - значить вони будуть дотримані і крапка.

Kamipak - ваш надійний протізводітель і постачальник картонних упаковок в необхідній кількості. Наші експерти охоче допоможуть вам в оформленні замовлення - просто зв'яжіться з нами, а про решту ми подбаємо!

Наші партнери


Image
Image
Image
Image