Кейси
прикладИ співпраці з Kamipak


Компанія Kamipak має багатий досвід співпраці з клієнтами з самих різноманітних галузей. Тут представлені лише кілька прикладів нашої плідної роботи з фірмами, які згодом стали нашими повноцінними бізнес-партнерами. Встановлення співпраці з доробком на довгострокову перспективу є однією з ключових цінностей Kamipak.

ТМ "Леопольд"


про замовника:

Торгова марка "Леопольд" спеціалізується на випуску м'ясних кормів для домашніх тварин. Харчова продукція ТМ "Леопольд" виготовляється на Львівському м'ясопереробному заводі, а її розробкою займалися фахівці в сфері харчової промисловості Львівського державного науково-дослідного інституту ветпрепаратів та кормових добавок. М'ясо та м'ясні продукти закуповуються у кращих українських виробників. Безперервно йдуть роботи зі створення і апробації нових видів кормів, як для молодих так і для дорослих тварин.

завдання:

Від Kamipak потрібно створити картонний шоубокс для паучів - невеликих пакетиків, в які упакований корм для тварин.

Хід роботи:

В ході обговорення, нашими фахівцями було запропоновано 4 варіанти картонних конструкцій для різної кількості павуковий. В кінцевому підсумку був обраний один із запропонованих варіантів. Надалі, представники Kamipak приїхали на виробництво і ознайомилися зі специфікою упаковки і доставки. Після цього було прийнято рішення трохи змінити конструкцію для більшої зручності упаковки і транспортування, а також з урахуванням побажань клієнта. Дизайн розроблявся відповідно до вимог представників ТМ "Леопольд". Прагнучи завжди йти назустріч клієнту, Kamipak вносила зміни в дизайн враховуючи всі побажання і можливості відповідного обладнання.

результат:

В даний час ТМ "Леопольд" активно використовує дані шоубокси. Вони представлені в таких великих торгових мережах, як "Ашан", "Сільпо", "Арсен" і "Рукавичка".

ТМ "ТОМ"


про замовника:

Компанія ТОМ - це український виробник натуральної арахісової пасти. Компанія працює з 2012 року і за цей час встигла стати лідерами на ринку. Виробництво розташоване у Львові, а сама продукція продається по всій Україні і за її межами. Підприємства ТМ "ТОМ" оснащені сучасним обладнанням, однак, компанія постійно впроваджує нові технології для поліпшення якості продукції та розширення асортименту.

завдання:

Для різної кількості баночок необхідно було розробити картонну тару відповідних розмірів і уніфікувати упаковку. Надалі планувалася відправка тари поштою.

Хід роботи:

Клієнту було запропоновано на вибір кілька розмірів коробів з різними комплектуючими (гратами, гофровкладкой, Гофропрокладка). В ході роботи, для зручності клієнта, конструкція була вдосконалена і перероблена відповідно до специфіки продукції. Завдяки цьому, у клієнта з'явилася можливість набагато вигідніше відправляти різну кількість баночок з арахісової пастою.

результат:

Kamipak і ТМ "ТОМ" продовжують плідну співпрацю. Замовник регулярно висуває нові вимоги до картонним упакуванням, а фахівці з нашого боку створюють зразки і разом з конструкторами вдосконалюють їх.

ТМ "Монарх"


про замовника:

Компаній "Монарх" (Monarch) - кондитерська фабрика.

завдання:

Замовник поставив завдання відтворити актуальний дизайн торгової марки, а також на постійній основі мати на нашому складі 5 позицій гофрокартонних лотків. Оскільки склад замовника не дозволяв одночасно тримати всі замовлені лотки, їх необхідно було привозити при необхідності.

Хід роботи:

Фахівці Kamipak розробили всі 5 необхідних позицій гофрокартонних лотків відповідно до поставленим завданням. Крім цього, було відтворено унікальний дизайн, що важливо при роботі з великими торговими марками. Досвід і налагоджені процеси дозволили нам забезпечити виробництво якісної гофрокартонної тари для замовника в затверджені терміни.

результат:

Kamipak успішно відтворила лотки за затвердженим дизайну і забезпечила їх постійна наявність, а також доставку за 1-2 дня на вимогу. Таким чином, клієнт не займається складуванням картонних лотків і завжди може бути впевнений, що будь-яка з 5 позицій лотків при необхідності буде у нього вже завтра.

Наші партнери


Image
Image
Image
Image