Гофроящики ВІД KAMIPAK
За привабливою ціною


Гофроящики:
особливості і характеристики


Для Kamipak важливо відповідність вироблених нами гофроящиків стандартам галузі. Саме тому в ході виробництва ми керуємося ГОСТом в якості надійного орієнтира. У характеристиках гофрокороба вказані наступні (і не тільки) моменти:

  • Для виготовлення ящиків застосовують гофрований картон за технічною документацією. За погодженням із замовником допускається застосовувати картон з підвищеними захисними властивостями, вологостійкі картон, картон з полімерним або лакофарбовим покриттям, з білим або кольоровим покривним шаром з технічної документації або інші види картону за технічною документацією, за якістю не нижче зазначеного і гарантують безпеку продукції.
  • Елементи скріплення складних лоткові і обгорткових ящиків по лініях згину повинні забезпечувати жорстку конструкцію ящиків в зібраному вигляді.
  • Залежно від властивостей упаковуваної продукції за погодженням із замовником ящики виготовляють з отворами, демонстраційними вікнами і замками. Мови замків повинні точно входити в відповідні отвори і фіксуватися.
  • Ящики для харчових продуктів повинні бути чистими, без запаху, що впливає на якість упаковуваної продукції.
  • Допускається за узгодженням із замовником наносити на зовнішню і внутрішню поверхні ящиків художнє оформлення відповідно до затвердженого зразком-еталоном.
  • Не допускаються забруднення або плями від друкарської фарби, що утрудняють читання написів, відшарування фарби. Колір друку повинен відповідати затвердженому зразку-еталону. Зсув друку щодо заданого в кресленнях не повинно перевищувати 5 мм.

Будьте впевнені, Kamipak ретельно стежить за виконанням цих правил для надання найкращої продукції з можливих.

Для чого використовуються гофроящики


1) Гофроящики часто використовуються в якості транспортних контейнерів. Ці коробки повинні витримувати знос від виробництва до продажу, а іноді і до кінцевого використання. Коробки самі по собі забезпечують певний захист продукту, але часто вимагають внутрішніх компонентів, таких як амортизація, фіксація і блокування, щоб захистити крихке вміст. Небезпеки при транспортуванні багато в чому залежать від конкретної застосовуваної логістичної системи.

2) Ще одне важливе застосування гофроящиків - забезпечення безпеки продукту і достатньої міцності для штабелювання на складах. Багато інженерів по упаковці роблять обов'язковим відвідування складів і перевірку міцності коробок на стиск.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
гофроящиків ВІД KAMIPAK


Ось лише кілька переваг вибору гофроящиків для упаковки:

ЧИ НЕ САМИЙ БЕЗПЕЧНИЙ ВАРІАНТ

Картонні коробки з гофрованого картону забезпечують максимальний захист. Вони стабільні, стійкі до проколів і пошкоджень і легко складаються. Гофроящики легко доставити в будь-яку точку світу, так як з ним легко звертатися. Розмір картону залежить від його товщини і габаритних розмірів. Він сконструйований таким чином, що може захистити товари усередині від впливів температури, навколишнього середовища і підвищеної вологості.

РОБІТЬ ЯК ПОТРІБНО ВАМ

Оскільки багато компаній тепер додають свій індивідуальний підхід до упаковки, гофровані картонні коробки надзвичайно корисні в цьому відношенні, оскільки вони можуть надати вам можливість створити власну тему, логотип і брендировать на них свій бізнес. Клієнт першим бачить зовнішній шар і добре, коли він вражений дизайном.

ЦЕ ВИГІДНО

Цей матеріал - один з найдешевших. Найприємніше те, що ви можете легко використовувати його повторно, отже, це знизить потенційну вартість. Вам залишиться тільки купити. Навіть виготовлення не вимагає великих витрат і виконується легко.

ЗРОБІТЬ СВІЙ БІЗНЕС ЕФЕКТИВНИМ

Упаковка - це те, що в першу чергу контактує з покупцем. Якщо дивитися на неї не приємно, то можна зробити погане враження або ж навпаки - підвищити приплив клієнтів. Гофрокартон дає підприємствам можливість ефективно брендировать свою продукцію. Ви можете надрукувати на ньому свій логотип або назва вашого бренду. Це також призведе до підвищення впізнаваності бренду про ваш бізнес і стане простим способом його просування.

Де і як купити гофроящики?


Купити високоякісні гофроящики ви можете прямо через наш сайт. Просто зв'яжіться з нашими фахівцями і ми з задоволенням допоможемо вам оформити замовлення і проконсультуємо щодо всіх важливих моментів. На нашому сайті ви можете знайти:

  • велике розмаїття. У нашому каталозі товарів ви знайдете упаковки для будь-якого призначення.
  • перевершує очікування клієнтський сервіс. Команда Kamipak зробить все можливе щоб весь процес замовлення, оформлення і доставки товару пройшов якомога більш гладко.
  • Виробництво, відвантаження і доставка в обумовлені терміни. Дотримання термінів - безумовно наша сильна сторона, адже це важливий асппект репутації фірми.

Зв'яжіться з нами, а про решту позаботяться експерти Kamipak!

НашІ партнерИ


Image
Image
Image
Image