мікрогофрокартон
від Kamipak


МІкрогофрокартон:
ОСОБЛИВОСТІ І ХАРАКТЕРИСТИКИ


Якщо ви шукали оптимальний матеріал для виробництва красивою і міцною упаковки - сміливо робіть вибір на користь мікрогофрокартону. Даний матеріал має чудові експлуатаційні показники, поряд з відмінним співвідношенням товщини / щільності. Листи мікрогофрокартону складаються з 2-х зовнішніх рівних шарів і одного гофрованого внутрішнього. Товщина матеріалу може варіюватися в межах 1,5 - 1,8 мм. Простота обробки мікрогофрокартону дозволяє створювати упаковки з нестандартною конфігурацією і великою кількістю деталей. При додатковій обробці, на лист мікрогофрокартону можна нанести гладкий каширований шар, що ідеально підходить для друку фірмового барвистого дизайну.

Для чого використовується
мікрогофрокартон


Особливості структури мікрогофрокартону роблять його практично універсальним пакувальним матеріалом, що використовується в самих різних галузях. Коробки з мікрогофрокартону застосовуються для зберігання і транспортування фармацевтичної продукції, парфумерії, сувенірів, ювелірних виробів, скла, кришталю, посуду, елітного алкоголю, комп'ютерної техніки, іграшок, перераховувати можна ще дуже довго.

Особливою популярністю микрогофрокартон користується при упаковці товарів, для яких важливий презентабельний вигляд тари, наприклад, харчової продукції преміум-сегмента.

Микрогофрокартон широко використовується для виготовлення:

 • взуттєвих коробок;
 • упаковок для алкогольної продукції;
 • коробок для парфумерної та косметичної продукції;
 • подарункових упаковок;
 • коробок для зберігання книг;
 • упаковок для тютюнових виробів;
 • коробок для мобільних гаджетів;
 • товарів для офісу, таких як архівні папки, короби, тощо;
 • картонної упаковки для кондитерських виробів;
 • і багато іншого.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
мікрогофрокартону


Гнучкість

Порівняно невелика товщина матеріалу дозволяє виробляти з нього вироби практично будь-якої форми і розміру. Микрогофрокартон відмінно підходить для створення коробок зі складною геометрією і навіть малих рекламних конструкцій.

МІЦНІСТЬ

На відміну від звичайного картону, микрогофрокартон має підвищену міцність, площинну жорсткість і менш чутливий до несприятливих зовнішніх факторів, таких як підвищена вологість повітря або температура. Продукція в такій упаковці набагато менше пошкоджується завдяки багатошаровості матеріалу.

ЛЕГКІСТЬ

Невелика маса матеріалу робить його зручним для транспортування. Упаковка з мікрогофрокартону майже не впливає на вагу перевезеної продукції, забезпечуючи при цьому непоганий захист вмісту. Микрогофрокартон розрахований на упаковку порівняно легких товарів, масою не більше 20 кг.

ЕСТЕТИЧНІСТЬ

Зовнішня поверхня матеріалу відмінно підходить для друку написів, логотипів та інших малюнків. Крім того, за допомогою каширування можна отримати гарний гладкий шар, на якому чудово виглядають яскраві і насичені кольори.

ДЕШЕВИЗНА

Ціна мікрогофрокартону невисока, так при його виробництві використовуються дешеві макулатура або целюлоза. Крім цього, така тара може бути використана повторно або перероблена.

ДЕ І ЯК КУПИТИ мікрогофрокартон?


Купити микрогофрокартон можна прямо тут - на сайті компанії Kamipak. Крім якісної продукції і широкого асортименту, ми пропонуємо нашим клієнтам клієнтоорієнтований підхід, експертних співробітників, надійні партнерські відносини і, зрозуміло, демократичні ціни.

Переваги роботи з Kamipak включають в себе:

 • широкий вибір. Наш каталог товарів містить безліч Тіпром гофрокартону. Просто виберіть потрібний!
 • клієнтський сервіс на вищому рівні. Команда Kamipak допомагатиме вам протягом всього процесу замовлення, оформлення і доставки товару.
 • точно в строк. Відвантаження, виготовлення і доставка тари відбудеться в обумовлений з вами день.

Kamipak - ваш надійний постачальник мікрогофрокартону в будь-якій кількості. Для оформлення замовлення просто зв'яжіться з нами, а решта візьмуть на себе наші фахівці.

Наші партнери


Image
Image
Image
Image