Гофрокартон
Двошаровий в рулонах


Гофрокартон в рулонах:
ХАРАКТЕРИСТИКИ І ОСОБЛИВОСТІ


При виробництві двошарового рулонного гофрокартону використовується або первинну сировину, тобто целюлоза, або вторинне - макулатура. В кінцевому підсумку виходить порівняно міцний коричнево-бурий матеріал, проте, при необхідності його можна відбілити, якщо того зажадає замовник. Листи двошарового рулонного гофрокартону володіють хорошими амортизаційними характеристиками, а також досить низькою масою, мінімально відбивається на вазі перевезеної продукції.

ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ
гофрокартон в рулонах


Двошаровий гофрокартон в рулонах вважається одним з найбільш універсальних типів картонної упаковки. Його виготовлення досить просте, а застосування не обмежується будь-яким типом товарів чи предметів. Рулонний гофрокартон може бути використаний в якості пакувального, обгорткового матеріалу прокладки як для харчової продукції, так і для непродовольчих товарів. Сфери його застосування включають промисловість, транспортування продукції та оптово-роздрібну торгівлю.

  • В ході проведення будівельних робіт двошаровий рулонний гофрокартон просто незамінний. Його активно використовують при будівництві, ремонті та реставрації будь-якого типу для захисту підлоги, дверей, меблів, вікон при фарбуванні чого-небудь.
  • Двошаровий рулонний гофрокартон - постійний атрибут при транспортуванні будь-яких товарів і вантажів. Залежно від ситуації і потреб він може виступати обгорткового матеріалом, основною упаковкою або навіть прокладкою між автомобілем і продукцією.
  • При упаковці крихкий і б'ються товарів двошаровий рулонний гофрокартон може виступати в якості альтернативи повітряно-пухирчастої плівці, оскільки даний матеріал володіє чудовими амортизаційними властивостями.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ
двошарового гофрокартону


АмортизацІя

Двошаровий рулонний гофрокартон має високі амортизаційними властивостями, зумовленими особливостями структури матеріалу;

НИЗЬКА МАСА

Гофрокартонна упаковка практично не впливає на загальну вагу транспортується продукції;

МІЦНІСТЬ

Двошаровий рулонний гофрокартон відрізняється значною пружністю і міцністю, що зводить до мінімуму можливі механічні пошкодження;

НИЗЬКА ВАРТІСТЬ

Спочатку низька собівартість сировини і дешевизна виробництва дозволяють виготовляти двошаровий рулонний гофрокартон за демократичними цінами;

екологічність

Сировина для двошарового рулонного гофрокартону є або целюлозу, яку можна згодом переробити, або макулатуру, яка сама по собі є вторинною сировиною. Таким чином гофрокартонна упаковка завдає мінімальної шкоди навколишньому середовищу;

ЗРУЧНІСТЬ при транспортуванні

Транспортувати, зберігати і використовувати 2-х шаровий рулонний гофрокартон дуже просто. Перенести такий рулон в змозі навіть одна людина, а для їх зберігання не потрібно багато місця. Більш того, матеріал досить гнучкий, що дозволяє обертати їм товари з нестандартною геометрією;

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Двошаровий рулонний гофрокартон може використовуватися для захисту і транспортування практично будь-якого типу речей. У нього можна упакувати що завгодно, починаючи сантехнікою, порцеляною, харчовою продукцією і закінчуючи меблями, великогабаритними виробами і т.д. Рулонний двошаровий гофрокартон також знаходить активне застосування в побуті, наприклад, при переїздах з офісу або квартири.

ДЕ І ЯК купити Рулони гофрокартону?


Купити якісний двошаровий рулонний гофрокартон по оптовій ціні ви завжди можете у Kamipak. Відмінними рисами співпраці з нами завжди були привабливі ціни, надійність, професіоналізм і готовність піти назустріч клієнтові. Крім цього, ви завжди можете замовити унікальний дизайн і відстрочити платіж, якщо це необхідно. Також співпрацюючи з нами ви отримуєте:

  • широкий асортимент. У каталозі товарів ви можете вибрати саме той тип гофрокартону, який потрібен вам.
  • першокласний сервіс. Наші фахівці обговорять з вами всі нюанси замовлення і охоче проконсультують в питаннях, що стосуються оформлення замовлення.
  • відвантаження і доставка точно в строк. Ми завжди дотримуємося обумовлені терміни виробництва, відвантаження і доставки пакувальної продукції.

Kamipak - ваш надійний постачальник шарового гофрокартону в рулонах в будь-якій кількості. Просто зв'яжіться з нами, щоб оформити замовлення і надайте все інше нашим фахівцям.

Наші партнери


Image
Image
Image
Image