Гофротара від Кamipak - 
виготовлення "під ключ" 


У Kamipak ви можете замовити гофроящики, коробки, упаковки та інші типи гофротари за вигідною ціною у Львові, або з доставкою в будь-яке місто України. Вибираючи Kamipak, ви не тільки отримуєте гофротару від виробника, а й можливість замовити виготовлення упаковок "під ключ" в будь-якому обсязі і з унікальним дизайном. Наші фахівці завжди готові допомогти клієнту з проектуванням гофротари для її подальшого виготовлення.

Купити гофротару від виробника
за вигідною ціною


Гофроящики

Пакувальні ящики, що відрізняються підвищеною жорсткістю і амортизаційними властивостями. Хороший вибір, якщо вам потрібно максимально захистити товар, що транспортується.

Упаковки

Легкі і міцні картонні коробки, які можна використовувати для транспортування найрізноманітнішої продукції. Ми надаємо широкий вибір опцій, наприклад упаковки з висічкою, з чотирма клапанами, картонні упаковки під індивідуальне замовлення і багато інших.


Коробки

Картонні багатошарові коробки, які відмінно підійдуть для упаковки і транспортування як негабаритних, так і масивних товарів. Дана гофротара виготовляється з мікрогофри або гофрокартону, в залежності від потреб клієнта.

Залишки на складі

Переглянути залишки пакувальних матеріалів

Виробництво картонної тари
"під ключ": які переваги?


1.

Комплексний підхід

При замовленні гофротари "під ключ" ви отримаєте картонну тару за індивідуальним проектом, з оригінальним дизайном, необхідними вам розмірами, а також з можливістю нанести зображення і логотипи на виріб. Наші фахівці з радістю допоможуть вам з проектуванням після чого візьмуться за виготовлення упаковки.

2.

Підтримка 24/7

Ви можете в будь-який час залишити заявку на сайті або контактний номер і наш менеджер зв'яжеться з вами. Ви також можете прямо через сайт купити гофротару всього в два кліка. Наші інженери будуть раді проконсультувати вас і підібрати саме ту упаковку, яка потрібна вам.

3.

Оперативність

Kamipak гарантує, що ви отримаєте гофротару вчасно і з доставкою в будь-який куточок України протягом 3 днів. При доставці по Львівській області ви навіть можете отримати упаковку в день оформлення замовлення, якщо вона є в наявності в достатній кількості, або в день виготовлення. Як правило виготовлення великої кількості гофротари займає не більше 10 календарних днів, а невеликих партій в 200-300 штук - всього лише 2 дні.

Як купити гофротару? 3 простих кроки


01

ідентифікація продукції

Перед безпосередньою покупкою гофротари важливо чітко з'ясувати, який саме тип картону необхідний. У цьому вам допоможуть фахівці Kamipak, які визначать разом з вами всі необхідні параметри, починаючи габаритами і закінчуючи маркою, кольором, типом шару та іншими особливостями картонної тари.
02

Обговорення ціни і затвердження термінів

Після того як ви визначитеся з усіма потрібними вам особливостями гофротари наші фахівці допоможуть вам зорієнтуватися щодо ціни послуг і затвердити з вами передбачувані терміни. Kamipak завжди готова допомогти і порадити найбільш вигідний варіант, а також упевнитися, що упаковка надійде до вас точно в строк. У разі необхідності, ми навіть готові розглянути варіант відстрочення платежу, так як Kamipak завжди намагається йти своїм клієнтам на зустріч.
03

Доставка / Оплата

Після всього перерахованого вище, залишається тільки дочекатися гофротару, розписатися в її отриманні і оплатити замовлення.

Наші партнери


Image
Image
Image
Image