Замовити картон
від Kamipak


Ми поставляємо широкий асортимент гофрокартону і супутніх товарів для будь-яких потреб, пов'язаних з доставкою і зберіганням матеріалів. На нашому сайті ви можете вибрати і купити різні типи гофрокартону, в тому числі звичайний, листовий, харчовий та мікрогофрокартон, а також комплектуючі до нього. Крім цього, в нашому асортименті є скотч, стретч плівка, картонні кутники та багато іншого. У Kamipak ви обов'язково купите все необхідне для упаковки і зберігання вашої продукції. Наше виробництво розміщене у м. Львів.

Пакувальний картон від Kamipak


Гофрокартон рулонний

Багатошаровий рулонний гофрокартон - це найкращий спосіб доставки і зберігання продукції. Амортизація підтримує вміст протягом тривалого періоду часу. Велика кількість розмірів забезпечує широкі можливості зберігання.

Мікрогофрокартон

Легкий, міцний і пластичний тип гофрокартону. Микрогофрокартон є хорошим варіантом матеріалу для упаковки товарів широкого споживання.


Крафт картон

Спеціальний картон з підвищеним вмістом целюлози. Використовується у вигляді транспортировочной тари для заморожених і влагосодержащих продуктів.


Гофрокартон листовий

Легкий в конструюванні гофрокартон, що забезпечує надійне зберігання товару. Його можна купити для надійного зберігання товару на палетах і піддонах.

Харчовий картон

У Kamipak ви можете купити харчової крафт картон, що містить целюлозу. Підвищені показники вологостійкості дозволяють використовувати його для упаковки ряду харчових продуктів, що володіють властивостями підвищеного виділення вологи.


Залишки на складі

Переглянути залишки пакувальних матеріалів

Комплектуючі до картону


На сайті Kamipak ви можете купити не тільки сам картон, але і комплектуючі до нього. У нашому асортименті є широкий вибір різноманітних товарів.
Гофропрокладка

Гофропрокладка - один з найпопулярніших типів комплектуючих для упаковки товарів. Дані прокладки є листами гофрокартону, призначеними для поділу упаковуваного товару на шари і секції. Дуже добре підходять для упаковки, транспортування і зберігання ламких або тендітних товарів.

решітка

Надійний спосіб розділити продукцію при транспортуванні. Міцні матеріали дозволять довезти товар в цілості до місця призначення.

Супутні товари


Стрейч плівка

Пакувальна стрейч плівка з поліетилену є відмінним матеріалом для зберігання і транспортування товарів. Стійкість до проколів і розривів, герметичність і захист від впливу зовнішніх факторів роблять її ідеальним вибором для упаковки всіх типів продукції, включаючи харчову.

Cкотч

Незалежно від того, що ви упаковуєте, вам знадобиться скотч. Kamipak - ідеальне місце, щоб купити запас цього незамінного розхідники.

картонний кутник

Картонний кутник це порівняно новий, проте вже встиг набути популярності спосіб захисту товару. Він виготовляється з пресованого гофрокартону в формі г-подібного профілю. Купити його можна для транспортування і захисту товарів в сферах легкої промисловості, торгівлі, а також сільського господарства та ін.

Як купити пакувальний картон?


01

ідентифікація продукції

Для того, щоб купити пакувальний картон в Kamipak, потрібно спершу визначитися, що саме вам потрібно. Для цього наші фахівці разом з вами визначать, який саме тип картону вам потрібен аж до найменших подробиць, таких як марка картону, колір картону, колір шару поверхні, а також необхідність у пресі.
02

Обговорення ціни

Далі фахівці Kamipak проводять детальну консультацію щодо ціни послуг. Ми завжди готові підказати найбільш підходящий для кожного конкретного випадку варіант, а також готові йти на зустріч і навіть обговорити можливість відстроченого платежу.
03

затвердження термінів

Ми цінуємо свій і ваш час і тому завжди чітко домовляємося про терміни виконання. Будьте впевнені, з Kamipak ви отримаєте вашу упаковку вчасно.
04

Доставка / Оплата

На даному етапі, вам залишається лише дочекатися картон від Kamipak і розписатися в його отриманні.

Який картон найкращий?


Для виготовлення ящиків

Для виготовлення ящиків використовується особливий гофрований картон, з підвищеною жорсткістю. Дана структура виступає амортизатором для вмісту, що захищає його від зовнішніх впливів. Це хороший вибір для упаковки меблів, запчастин, побутових приладів, посуду, продуктів, взуття, сантехніки та ін. Купити гофроящики ви також можете в нашому магазині.

Для виготовлення коробок

Для виготовлення дизайнерських і подарункових упаковок найкраще купити мікрогофрокартон. Хоча мікрогофрокартон, в порівнянні зі звичайним гофрокартоном, більш тонкий і менш міцний, він все ж має кращі естетичні якості.

Для виготовлення упаковок

В даному випадку слід купити спеціальний пакувальний картон. У Kamipak ви можете купити пакувальний картон різних типів: з чотирма клапанами, обгортковий і з індивідуальною висічкою складної форми.

Наші партнери


Image
Image
Image
Image