КУПИТи 
ЛИСТОВиЙ ГОФРОКАРТОН


листовий Гофрокартон:
ХАРАКТЕРИСТИКИ І ОСОБЛИВОСТІ


Листовий гофрокартон є одним з найпопулярніших, затребуваних і простих у виготовленні типів пакувальної і прокладки тари. Він може використовуватися, як в готовому вигляді, так і в якості сировини для подальшого виробництва гофроупаковки. Kamimpak пропонує вам багатий асортимент листового гофрокартону на найрізноманітніші потреби. Зокрема, в нашому асортименті є 3-х і 5-ти шаровий листової гофрокартон. Використовуйте його для нарізки прокладок, як матеріал прокладки для вантажоперевезень, для зберігання різноманітних товарів і предметів. Даний матеріал відрізняється міцністю, легкістю і дешевизною, що робить його найбільш оптимальним варіантом на всі випадки життя.

ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ
листовий Гофрокартон


Листовий гофрокартон можна використовувати в самих різних галузях, від промисловості, до косметології. Сфера застосування в першу чергу залежить від кількості шарів.

  • Тришаровий листовий гофрокартон використовується для виготовлення картонних ящиків і контейнерів. Таким чином гофротара набуває достатню міцність. З його допомогою зручно транспортувати тендітні вироби під час перевезення.
  • Тара з п'ятишарового листового гофрокартону відмінно підходить для перевезення великої побутової техніки і продуктів харчування. Такий листової гофрокартон є самим міцним і надійним варіантом. Він навіть використовується для побудови міжкімнатних перегородок.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ
ЛИСТОВОГО ГОФРОКАРТОНУ


АМОРТИЗАЦІЯ

Двошаровий рулонний гофрокартон має високі амортизаційними властивостями, зумовленими особливостями структури матеріалу;

ВІДМІННА ЗАХИСТ

Багатошаровий листовий гофрокартон міцніше, ніж звичайні картонні коробки. Він діє як стійка подушка при транспортуванні будь-якого продукту. Розмір гофрокартону може варіюватися в залежності від товщини. Листовий гофрокартон призначений для запобігання попадання вологи і бактерій всередину продуктів, це особливо важливо для харчових продуктів, які повинні витримувати тривалі терміни доставки.

ЛЕГКО кастомизировать

Листовий гофрокартон легко підлаштувати під вимоги замовника. У Kamipak ви можете купити листи будь-якого розміру відповідно до ваших вимог.

ЕКОНОМІЧНО ЕФЕКТИВНИЙ І СТІЙКИЙ

Листовий гофрокартон - один з найбільш недорогих варіантів упаковки. Він не вимагає високих трудозатрат або будь-яких дорогих інструментів для виготовлення. Крім того, листової гофрокартон досить легко переробляти.

ВІДМІННО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ брендингу

Листовий гофрокартон може бути виготовлений спеціально під ваш унікальний бренд. Індивідуальний брендинг - відмінний спосіб справити враження на клієнтів, оскільки виглядає такий продукт більш професійно і має в своєму розпорядженні до ведення бізнесу. Подібний підхід обернеться лояльним ставленням ваших клієнтів і змусить їх повертатися знову і знову.

екологічність

Листовий гофрокартон складається з переробленого матеріалу, що робить його одним з найбільш екологічно чистих доступних пакувальних матеріалів. Крім того, листової гофрокартон також досить легко переробляти і утилізувати, оскільки при необхідності Kamipak не використовуватиме жодних відбілювачів або барвників.

ЛЕГКА ВАГА

Якщо вам необхідно виробляти і транспортувати важкі продукти, ви, ймовірно, не захочете збільшувати вагу і вартість доставки своїх продуктів важкої упаковкою. В даному випадку використовувати листової гофрокартон досить вигідно, так як він відрізняється міцністю і легкістю. Легка вага також робить тару дуже зручною для покупців.

багаторазовий

Листовий гофрокартон є одним з найбільш переробляються на планеті. Листи можна з легкістю пристосувати для повторного використання при необхідності.

ДЕ І ЯК купити листовий Гофрокартон?


Високоякісний листової 3-х і 5-ти шаровий гофрокартон від виробника за вигідною ціною завжди можна придбати у Kamipak. Сильними сторонами співпраці з нами завжди були привабливі ціни, надійність, експертність наших співробітників і клієнтоорієнтованість. Крім того, співпрацюючи з Kamipak ви отримуєте:

  • багатий асортимент. У нашому каталозі товарів ви можете вибрати потрібний вам тип гофрокартону.
  • якісний клієнтський сервіс. Фахівці Kamipak будуть супроводжувати вас у ході всього процесу замовлення, оформлення і доставки товару.
  • дотримання обумовлених термінів виготовлення, відвантаження та доставки. Купуючи листової гофрокартон у нас ви завжди можете бути впевнені, що тара дійде точно в строк.

Kamipak - ваш надійний постачальник 3-х і 5-ти шарового листового гофрокартону в будь-якій кількості. Для оформлення замовлення просто зв'яжіться з нами, а решта візьмуть на себе наші експерти.

Наші партнери


Image
Image
Image
Image