КАРТОННІ УПАКОВКИ ВІД КAMIPAK -
ВИГОТОВЛЕННЯ "ПІД КЛЮЧ"


КАРТОННА УПАКОВКА:
ОСОБЛИВОСТІ І ХАРАКТЕРИСТИКИ


Відповідно до Держстандарту існує кілька типів картонної упаковки з різною маркуванням, що позначається буквами Д, П, Т. В основному, відмінності в даних типах картону обумовлені вимогами до міцності виготовленої упаковки. Проте, для всіх типів картонної упаковки існує ряд загальних правил:

 • Картон повинен виготовлятися з обрізів крайками. На вимогу споживача картон виготовляють без обріза крайок.
 • Шари гофрованого картону повинні бути склеєні між собою по вершинах гофров. Допускається розшарування картону по кромці листа на величину не більше 10 мм від краю кромки.
 • На поверхні гофрованого картону не допускаються задираки площею понад 80 см; складки і зморшки довжиною понад 50 мм; вм'ятини і плями розміром більше 15 мм в найбільшому вимірі; розриви і розрізи кромки листа понад 10 мм.
 • Допускається виготовлення гофрованого картону з викривленням листа в напрямку вздовж гофрів не більше 20 мм на 1 м листа картону.
 • Гофровані шари картону повинні мати повний профіль висоти гофрів по всій площі листа. Допускається, смятие гофров по кромці листа. Г
 • офрований картон повинен витримувати без руйнування не менше 10 подвійних перегинів на 180 ° по лінії рілевкі.

Будьте впевнені, Kamipak ретельно стежить за виконанням цих правил для надання найкращої продукції з можливих.

ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ картонна упаковка


Підприємствам будь-якого розміру важливо упевнитися в тому, що їх продукція добре захищена. Вам потрібно не тільки бути впевненим в тому, що предмети мають якісну упаковку, щоб запобігти їх пошкодження, а й подумати над безліччю інших моментів. Аспекти упаковки, які ви можете розглянути, можуть включати в себе:

 • екологічність
 • естетичні якості
 • практичність і зручність транспортування.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ
КАРТОННОї УПАКОВКИ ВІД KAMIPAK


УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Картон може бути адаптований під різні форми і розміри виробів. Використовуючи передові дизайнерські рішення, картонна упаковка може мати багаторазове застосування. У деяких випадках бренди створювали свої картонні упаковки, маючи на увазі подальше використання вироби. Це продовжує термін служби продукту і свідчить про прагнення марки до меншої кількості відходів, а також підвищує впізнаваність. Наприклад, бренди одягу можуть використовувати картонну упаковку, яку можна перетворити в вішалку для одягу, що дасть споживачам можливість подальшого використання.

ІДЕАЛЬНИЙ БРЕНДІНГ

У той час як звичайний картон сам по собі може бути ефективним рішенням для упаковки, він легко трансформується з допомогою кольору, форми і брендингу. На картоні легко здійснювати друк або тиснення для створення по-справжньому індивідуальної упаковки. Використовуючи кольору і логотипи, картон можна швидко перетворити з тьмяною упаковки в яскраву і захоплюючу захист, яка робить ваш бренд легко впізнаваним. Розглядайте картон як чисте полотно, на якому ви можете перетворити свої формулювання і зображення, щоб ваші продукти буквально розліталися з полиць.

утилізаційність

Ще однією істотною перевагою картонної упаковки є те, що її можна переробляти. Для споживачів це дає багато переваг, так як вона легко утилізується і не потребує спеціальної обробки, щоб позбутися від неї.

СКОРОЧЕННЯ ТРАНСПОРТНИХ ВИТРАТ

Оскільки картон легкий, це означає, що упаковка не додає занадто багато ваги продукту в цілому. Полегшена упаковка полегшує транспортування продуктів і робить їх більш економічними, так як при зниженні ваги ви економите на паливі. Економія палива дозволяє значно знизити транспортні витрати. З точки зору транспортування картон також дуже довговічний, що робить його кращим пакувальним матеріалом для бізнесу. Він допомагає запобігти проникненню вологи в продукт, а це важливий фактор для товарів, які повинні витримувати тривалий час транспортування, а також для захисту харчових продуктів.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

У порівнянні з багатьма іншими пакувальними виробами, картон є надзвичайно життєздатним варіантом для підприємств будь-якого розміру. Картон вважається особливо дешевим у порівнянні з більш дорогими пакувальними рішеннями, такими як пластик. Замовляючи картон оптом, ви часто можете значно заощадити на вартості упаковки. Крім того, картонна упаковка зазвичай доставляється плоскою, а отже ви маєте можливість замовити її оптом, але при цьому у вас залишається місце для її зберігання.

ДЕ І ЯК КУПИТИ картону упаковку?


Замовити виробництво якісних картонних упаковок від виробника за вигідною ціною завжди можна в Kamipak. Нашими відмінними рисами завжди були і залишаються вигідні ціни, надійність, експертиза менеджерського складу і орієнтований на бізнес підхід. Маючи справу з Kamipak ви отримуєте:

 • широкий вибір. У нашому каталозі товарів ви знайдете безліч різних типів картонної упаковки. Вибирайте той, який потрібен саме вам.
 • висококласний сервіс. Менеджерський склад Kamipak буде надавати вам підтримку в ході всього процесу замовлення, оформлення і доставки товару. Виробництво, відвантаження і доставка точно в строк. Ми завжди точно дотримуємося обумовлені з клієнтом строки.

Kamipak - ваш надійний виробник і постачальник картонних упаковок в необхідній кількості. Наші експерти охоче допоможуть вам в оформленні замовлення - потрібно просто зв'язатися з нами!

Наші партнери


Image
Image
Image
Image